КИЕВОПОРЯДКОМПЛЕКТ | oporyad.kiev.ua » О НАС » Відкритий лист прем’єрміністру України Яценюку
Відкритий лист прем’єрміністру України Яценюку

Відкритий лист прем'єрміністру України Яценюку А. П. від колективу ПАТ "Київопорядкомплект", щодо незаконного блокування підприємства співробітниками міліції.

Шановний Арсенію Петровичу!

 

Звертається до Вас колектив підприємства ПАТ «Київопорядкомплект».

Нещодавно Ви заявили про неприпустимість тиску перевіряючих на бізнес. Ви заявили, що вони «не приходять покращити економіку України  – вони за хабарами приходять».  Саме так воно і відбувається. http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/11/7058207/.

На початку серпня 2014 році ви повідомили про необхідність ліквідації в тому числі УБЕПа – «Часу немає працювати, бо всі тільки з прокурорами, міліціонерами та слідчими спілкуються» http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/6/7034093/.  Жодного року не було  у нас такого, щоб не було їх перевірки чи провадження. Але до їх ліквідації наше підприємство може не дожити.

Наше підприємство є невеликим для країни, але найбільшим в Київі та Україні у своїй галузі. З 1969 року воно розташовано в кінці Жукового острову і працює в будівельній галузі Києва. Підприємство входить до холдингу «Київмісьбуд» і займається розчисткою та днопоглибленням русла Дніпра, має необхідний дозвіл на це, має відповідні погодження, проект. Пісок, що підприємство отримує при розчистці, воно поставляє на підприємства будівельної галузі, сплачуючи при цьому всі необхідні податки, в тому числі плату за надра в повному обсязі. Кожний будинок побудований в Києві між 1969 та 1991 роками містить пісок нашого підприємства з Жукового острову. В 2013 році ми також займали перше місце в Києві, і відповідно в Україні.

https://www.facebook.com/groups/mentovka/permalink/434163396753737/?pnref=story

Ще на весні минулого року у нас були виїмки, обшуки УБЕПа, опечатування техніки. Керівника допитували більше 5 разів,  до міліції та прокуратури були надані всі дозвільні документи підприємства. Ми вважали, що закінчиться перевірка і нам дадуть працювати, але тим не менш вже майже РІК підприємство блокують міліціонери Голосіївського РУВС і ГУ МВС м. Києва.

Влітку блокували діяльність, багаторазово опечатували техніку, а керівник УБЕЗу району особисто чіпляв замок на ворота підприємства, щоб заблокувати його роботу і  казав, що так «міліція охороняє  підприємство». Потім незаконно без жодних правових підстав затримували і утримували по декілька тижнів транспорт, не заважаючи на те що суд відмовляв слідчому в арешті техніки.

Зараз на підприємстві постійно чергують від 4 до 20 співробітників (починаючи від ДАІ, УБЕЗу та ППС, і закінчуючи різними дільничими, ОБНОНом і інспекцією по справах неповнолітних). Кожен ранок приїжджає слідча-оперативна група, котра пише протокол огляду місця події і вилучає техніку. До суду вони вже не звертаються, він їм неодноразово відмовляв, і кожен день вони на добу все арештовують, маніпулюючи нормами КПК.

http://roadcontrol.org.ua/node/2479

На підприємство завжди був тиск з боку «правоохоронців», але при попередній владі проводили перевірку і потім  давали працювати. Так в 2013 блокували підприємство лише місяць, після чого нам дали можливість працювати. Зараз «правоохоронне рейдерство» досягло апогею в країні і підприємство повністю заблоковано більш ніж пів року. Якщо порівнювати з 2013 року то внаслідок піврічного незаконного блокування бюджет недоотримав більше 4 млн. гривень. При цьому на наше підприємство платить всі податки, в тому числі і плату за надра.  Також у нас «білі зарплати». Так званий «коефіцієнт податкового навантаження» складає більше 15 %, в той час як в середньому по країні – 1-2 %.

         Годі казати, що кожен рік підприємство перевіряє міліція, прокуратура, екологічна інспекція, укрморрічінспекція, податкова, Держгірпромнагляд, державна будівельна інспекція, Держгеонадра, сільгоспінспекція, інспекція з благоустрій і інші.

В 2013 році ми придбали новий екскаватор та фронтальний навантажувач, створили додатково десять робочих місць. В 2014 році внаслідок незаконного блокування ми не придбали нічого, витратили всі резерви, у нас величезні борги та нам нічим платити зарплатню. Сімдесят сімей наших робітників позбавляються засобів для існування.

Ви запропонували скаржитись на незаконні дії міліціонерам та прокурорам, ми написали більше двадцяти скарг і повідомлень про злочини, і отримали лише одну відповідь – «не вбачається». Ми розуміємо що теперішня міліція і прокуратура не захистять наші права, бо керівництво цієї ж міліції і прокуратури покриває їх корупційну діяльність.

         У нашої країни є страшний зовнішній ворог і зараз йде війна, але внутрішній ворог – корупція, правоохоронне рейдерство, хабарництво – не менш, а може і більш небезпечні. Сьогодні знищується наше підприємство, завтра вони знищить країну.

Ми просимо Вашої допомоги!

 

Колектив ПАТ «Київопорядкомплект».

загружено (3)загружено (2)